luty6

hejka, to ja

dodano: 6 lutego 2010 przez amia


 No wiec jestem. Hejka!

Usłyszałem to słowo niedawno i podoba mi się.. Hejka! Hejka!.. Takie radosne..

Powinniście mi pogratulować - w końcu użyłem określenia "usłyszałem", a Wy nic.. Hello! Ja usłyszałem!!!

No nie, nadal nic.. 

Aaaa, przecież Wy nie wiecie, kim jestem!!! No i wszystko jasne.. Hmm, w sumie ja też nie wiem i trochę mi z tym niekomfortowo, ale jest nadzieja, że pojutrze się dowiem. Bo mama Ania idzie na USG. Połówkowe. I w końcu się dowiem, czy jestem chłopcem czy dziewczynką. Powiedziałbym Wam już teraz, ale nie wiem, po czym miałbym to poznać. Chwilami mama Ania gada na jakiś temat rozwlekle, a w tej kwestii cisza - ani słowa. Podsłuchuję i podsłuchuję i nic.

W sumie, może i była mowa o różnicach między chłopcami a dziewczynkami wcześniej, ale dopiero od niedawna słyszę naprawdę nieźle. Jedyne, co do mnie dotarło, to niebieskie i różowe.. Że niby chłopcy niebieskie, a ponieważ słowo "różowe" brzmi jakoś.. ee.. nieciekawie, to chyba wolę być chłopcem. Mama Ania woli, bym był dziewczynką, bo chce mnie ubierać w sukieneczki. Abstrakcyjne wyrażenie i nie wiem, czy to mi się spodoba. Jako tako domyślam się, co znaczy "ubierać", ale "sukieneczki" nic mi nie mówią.

W ogóle wiele słów nic mi nie mówi. Pływam sobie w ciepłym i smacznym płynie, regularnie dostaję pyszne jedzenie, ale ten mój świat wydaje się strasznie mały w porównaniu do tego, co jest za ścianą. Cholipa, no bo na przeszkodzie stoi mi jakaś ściana, prawda? Dość elastyczna, i czasem głaskana przez mamę Anię. Podobno jestem w jej brzuchu - wiecie? Trochę to przerażające - zjadła mnie czy co? A czy ja też mam w brzuchu kogoś? Jeśli tak, to musi być strasznie malutki i jak strasznie wielka musi być mama Ania!!! 

Nie mogę ciągle na nią mówić mama Ania. Muszę znaleźć jakiś skrót. Nie, prościej będzie używać jednego z tych dwóch słów. Ene due rabe... 

O-ho.. Zaczyna się kołysa..nie.. Czuję, że się rusza..my i straaa..sznie mnie to uuu..sy..pia.. Więc.. juuuu..tro po..myyy..ślę nad wyboooo..

rem..

..bra..noc..

 
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
zena 6 lutego 2010 zena napisała:

super:) a pod koniec uśmiałam się "zjadła mnie czy co "niezła notka :))


zgłoś
ilapop 6 lutego 2010 ilapop napisała:

fajna notka śmieszna taka :>>